כניסה לשופטים
היום 

תוצאות   רשימת משחקים
תוצאות

ליגת winner


מיקום מס' קבוצה מש נצ הפ תיקו טכני שע-ז שע-ח נק מינוס ס"ה
1 205 מכ' castro תא 10 10 0 0 0 321 249 20 0 20
2 1601 בני הרצליה 10 7 3 0 0 341 318 14 0 14
3 208 א.ס. SGS רמהש 10 7 3 0 0 291 257 14 0 14
4 103 מכ. סרוגו ראשלצ 10 6 3 1 0 309 276 13 0 13
5 101 הפ' אלטשולר ראשלצ 10 6 4 0 0 279 262 12 0 12
6 321 הפ. אשדוד 10 4 4 2 0 278 280 10 0 10
7 209 א.כ. נס ציונה 10 4 5 1 0 288 289 9 0 9
8 109 עירוני רחובות 10 4 6 0 0 289 310 8 0 8
9 105 מ.כ יובלים חולון 10 4 6 0 0 260 288 8 0 8
10 106 מכ' אבישי ק. מוצקין 10 1 6 3 0 279 317 5 0 5
11 207 אסא גולברי תא 10 2 7 1 0 274 310 5 0 5
12 112 הפ' רג 10 1 9 0 0 261 314 2 0 2


סיבוב 1 מחזור 1

תאריך יום שעה מארחת אורחת אולם שערים
23/09/2016 יום שישי 15:30 הפועל רמת-גן הפועל אשדוד אולם עירוני ר"ג 28-22
23/09/2016 יום שישי 16:00 מכבי סרוגו ראשון לציון מכבי אבישי ק. מוצקין אולם בית מכבי ראשל"צ 31-31
23/09/2016 יום שישי 16:00 בני הרצליה אס"א גולברי ת"א אולם הראשונים הרצליה 34-35
23/09/2016 יום שישי 16:00 מכבי castro תל אביב עירוני רחובות אולם תיכונט 28-33
23/09/2016 יום שישי 16:00 א.ס. SGS רמה"ש הפ' אלטשולר ראשל"צ אולם אורנים רמה"ש 31-30
23/09/2016 יום שישי 17:00 מ.כ יובלים חולון א.כ. נס-ציונה אולם קציר חולון 30-29


סיבוב 1 מחזור 2

תאריך יום שעה מארחת אורחת אולם שערים
30/09/2016 יום שישי 15:00 מכבי אבישי ק. מוצקין הפועל אשדוד אולם גושן 25-25
30/09/2016 יום שישי 16:00 א.כ. נס-ציונה הפועל רמת-גן צימרמן החדש 29-33
30/09/2016 יום שישי 16:00 עירוני רחובות א.ס. SGS רמה"ש היכל הספורט רחובות 31-26
30/09/2016 יום שישי 16:00 הפ' אלטשולר ראשל"צ מ.כ יובלים חולון אולם נחלת יהודה 23-22
30/09/2016 יום שישי 16:00 אס"א גולברי ת"א מכבי castro תל אביב אולם עלית אונ' ת"א 36-25
30/09/2016 יום שישי 16:00 מכבי סרוגו ראשון לציון בני הרצליה אולם בית מכבי ראשל"צ 33-30


סיבוב 1 מחזור 3

תאריך יום שעה מארחת אורחת אולם שערים
05/10/2016 יום רביעי 20:10 מכבי castro תל אביב מכבי סרוגו ראשון לציון אולם תיכונט 22-35
07/10/2016 יום שישי 15:30 הפועל רמת-גן הפ' אלטשולר ראשל"צ אולם עירוני ר"ג 32-26
07/10/2016 יום שישי 15:30 הפועל אשדוד א.כ. נס-ציונה אולם מקיף ט' 26-27
07/10/2016 יום שישי 16:00 בני הרצליה מכבי אבישי ק. מוצקין אולם הראשונים הרצליה 31-40
07/10/2016 יום שישי 16:00 א.ס. SGS רמה"ש אס"א גולברי ת"א אולם אורנים רמה"ש 25-37
07/10/2016 יום שישי 17:00 מ.כ יובלים חולון עירוני רחובות אולם קציר חולון 30-27


סיבוב 1 מחזור 4

תאריך יום שעה מארחת אורחת אולם שערים
14/10/2016 יום שישי 15:00 מכבי אבישי ק. מוצקין א.כ. נס-ציונה אולם גושן 31-31
14/10/2016 יום שישי 16:00 הפ' אלטשולר ראשל"צ הפועל אשדוד אולם נחלת יהודה 27-23
14/10/2016 יום שישי 16:00 עירוני רחובות הפועל רמת-גן היכל הספורט רחובות 31-29
14/10/2016 יום שישי 16:00 אס"א גולברי ת"א מ.כ יובלים חולון אולם עלית אונ' ת"א 23-32
14/10/2016 יום שישי 16:15 בני הרצליה מכבי castro תל אביב אולם הראשונים הרצליה 34-33
24/10/2016 יום שני 20:30 מכבי סרוגו ראשון לציון א.ס. SGS רמה"ש אולם עירוני גן נחום ראשל"צ 23-22


סיבוב 1 מחזור 5

תאריך יום שעה מארחת אורחת אולם שערים
21/10/2016 יום שישי 15:30 הפועל אשדוד עירוני רחובות אולם מקיף ט' 33-37
21/10/2016 יום שישי 15:30 הפועל רמת-גן אס"א גולברי ת"א אולם עירוני ר"ג 30-28
21/10/2016 יום שישי 16:00 א.ס. SGS רמה"ש בני הרצליה אולם אורנים רמה"ש 32-30
21/10/2016 יום שישי 16:00 א.כ. נס-ציונה הפ' אלטשולר ראשל"צ צימרמן החדש 25-23
21/10/2016 יום שישי 16:00 מכבי castro תל אביב מכבי אבישי ק. מוצקין אולם תיכונט 24-32
21/10/2016 יום שישי 17:00 מ.כ יובלים חולון מכבי סרוגו ראשון לציון אולם קציר חולון 34-21


סיבוב 1 מחזור 6

תאריך יום שעה מארחת אורחת אולם שערים
11/11/2016 יום שישי 14:30 מכבי אבישי ק. מוצקין הפ' אלטשולר ראשל"צ אולם גושן 36-25
11/11/2016 יום שישי 16:00 עירוני רחובות א.כ. נס-ציונה היכל הספורט רחובות 26-27
11/11/2016 יום שישי 16:00 אס"א גולברי ת"א הפועל אשדוד אולם עלית אונ' ת"א 28-28
11/11/2016 יום שישי 16:00 מכבי סרוגו ראשון לציון הפועל רמת-גן אולם בית מכבי ראשל"צ 27-36
11/11/2016 יום שישי 16:00 מכבי castro תל אביב א.ס. SGS רמה"ש אולם תיכונט 27-28
11/11/2016 יום שישי 16:00 בני הרצליה מ.כ יובלים חולון אולם הראשונים הרצליה 34-33


סיבוב 1 מחזור 7

תאריך יום שעה מארחת אורחת אולם שערים
15/11/2016 יום שלישי 20:00 הפועל אשדוד מכבי סרוגו ראשון לציון אולם מקיף ט' 33-31
15/11/2016 יום שלישי 21:00 מ.כ יובלים חולון מכבי castro תל אביב אולם קציר חולון 27-20
18/11/2016 יום שישי 15:30 הפועל רמת-גן בני הרצליה אולם עירוני ר"ג 36-26
18/11/2016 יום שישי 16:00 הפ' אלטשולר ראשל"צ עירוני רחובות אולם נחלת יהודה 27-29
18/11/2016 יום שישי 16:00 א.כ. נס-ציונה אס"א גולברי ת"א צימרמן החדש 23-34
18/11/2016 יום שישי 16:00 א.ס. SGS רמה"ש מכבי אבישי ק. מוצקין אולם אורנים רמה"ש 25-32


סיבוב 1 מחזור 8

תאריך יום שעה מארחת אורחת אולם שערים
22/11/2016 יום שלישי 19:30 א.ס. SGS רמה"ש מ.כ יובלים חולון אולם אורנים רמה"ש 21-28
22/11/2016 יום שלישי 19:30 מכבי castro תל אביב הפועל רמת-גן אולם תיכונט 26-35
25/11/2016 יום שישי 14:30 מכבי אבישי ק. מוצקין עירוני רחובות אולם גושן 29-28
25/11/2016 יום שישי 16:00 אס"א גולברי ת"א הפ' אלטשולר ראשל"צ אולם עלית אונ' ת"א 24-20
25/11/2016 יום שישי 16:00 בני הרצליה הפועל אשדוד אולם הראשונים הרצליה 26-35
28/11/2016 יום שני 19:30 מכבי סרוגו ראשון לציון א.כ. נס-ציונה אולם בית מכבי ראשל"צ 25-37


סיבוב 1 מחזור 9

תאריך יום שעה מארחת אורחת אולם שערים
02/12/2016 יום שישי 15:30 הפועל רמת-גן א.ס. SGS רמה"ש אולם עירוני ר"ג 27-22
02/12/2016 יום שישי 15:50 הפועל אשדוד מכבי castro תל אביב אולם מקיף ט' 29-24
02/12/2016 יום שישי 16:00 הפ' אלטשולר ראשל"צ מכבי סרוגו ראשון לציון אולם נחלת יהודה 26-24
02/12/2016 יום שישי 16:00 עירוני רחובות אס"א גולברי ת"א היכל הספורט רחובות 30-34
02/12/2016 יום שישי 16:00 א.כ. נס-ציונה בני הרצליה צימרמן החדש 29-40
02/12/2016 יום שישי 17:00 מ.כ יובלים חולון מכבי אבישי ק. מוצקין אולם קציר חולון 28-34


סיבוב 1 מחזור 10

תאריך יום שעה מארחת אורחת אולם שערים
09/12/2016 יום שישי 14:30 מכבי אבישי ק. מוצקין אס"א גולברי ת"א אולם גושן 27-31
09/12/2016 יום שישי 16:00 א.ס. SGS רמה"ש הפועל אשדוד אולם אורנים רמה"ש 25-26
09/12/2016 יום שישי 16:00 מכבי סרוגו ראשון לציון עירוני רחובות אולם בית מכבי ראשל"צ 26-38
09/12/2016 יום שישי 16:00 מכבי castro תל אביב א.כ. נס-ציונה אולם תיכונט 20-32
09/12/2016 יום שישי 16:00 בני הרצליה הפ' אלטשולר ראשל"צ אולם הראשונים הרצליה 33-35
09/12/2016 יום שישי 17:00 מ.כ יובלים חולון הפועל רמת-גן אולם קציר חולון 24-28


סיבוב 1 מחזור 11

תאריך יום שעה מארחת אורחת אולם שערים
12/12/2016 יום שני 19:00 הפועל רמת-גן מכבי אבישי ק. מוצקין אולם עירוני ר"ג -
12/12/2016 יום שני 19:30 אס"א גולברי ת"א מכבי סרוגו ראשון לציון אולם עלית אונ' ת"א -
12/12/2016 יום שני 19:30 הפועל אשדוד מ.כ יובלים חולון אולם מקיף ט' -
12/12/2016 יום שני 19:30 עירוני רחובות בני הרצליה היכל הספורט רחובות -
12/12/2016 יום שני 20:30 א.כ. נס-ציונה א.ס. SGS רמה"ש צימרמן החדש -
13/12/2016 יום שלישי 21:00 הפ' אלטשולר ראשל"צ מכבי castro תל אביב אולם נחלת יהודה -


סיבוב 2 מחזור 1

תאריך יום שעה מארחת אורחת אולם שערים
20/01/2017 יום שישי 14:30 מכבי אבישי ק. מוצקין מכבי סרוגו ראשון לציון אולם גושן -
20/01/2017 יום שישי 15:30 הפועל אשדוד הפועל רמת-גן אולם מקיף ט' -
20/01/2017 יום שישי 16:00 אס"א גולברי ת"א בני הרצליה אולם עלית אונ' ת"א -
20/01/2017 יום שישי 16:00 עירוני רחובות מכבי castro תל אביב היכל הספורט רחובות -
20/01/2017 יום שישי 16:00 הפ' אלטשולר ראשל"צ א.ס. SGS רמה"ש אולם נחלת יהודה -
20/01/2017 יום שישי 16:30 א.כ. נס-ציונה מ.כ יובלים חולון צימרמן החדש -


סיבוב 2 מחזור 2

תאריך יום שעה מארחת אורחת אולם שערים
27/01/2017 יום שישי 15:30 הפועל אשדוד מכבי אבישי ק. מוצקין אולם מקיף ט' -
27/01/2017 יום שישי 15:30 הפועל רמת-גן א.כ. נס-ציונה אולם עירוני ר"ג -
27/01/2017 יום שישי 16:00 א.ס. SGS רמה"ש עירוני רחובות אולם אורנים רמה"ש -
27/01/2017 יום שישי 16:00 מכבי castro תל אביב אס"א גולברי ת"א אולם תיכונט -
27/01/2017 יום שישי 16:00 בני הרצליה מכבי סרוגו ראשון לציון אולם הראשונים הרצליה -
27/01/2017 יום שישי 17:00 מ.כ יובלים חולון הפ' אלטשולר ראשל"צ אולם קציר חולון -


סיבוב 2 מחזור 3

תאריך יום שעה מארחת אורחת אולם שערים
03/02/2017 יום שישי 14:30 מכבי אבישי ק. מוצקין בני הרצליה אולם גושן -
03/02/2017 יום שישי 16:00 עירוני רחובות מ.כ יובלים חולון היכל הספורט רחובות -
03/02/2017 יום שישי 16:00 הפ' אלטשולר ראשל"צ הפועל רמת-גן אולם נחלת יהודה -
03/02/2017 יום שישי 16:00 מכבי סרוגו ראשון לציון מכבי castro תל אביב אולם בית מכבי ראשל"צ -
03/02/2017 יום שישי 16:00 אס"א גולברי ת"א א.ס. SGS רמה"ש אולם עלית אונ' ת"א -
03/02/2017 יום שישי 16:00 א.כ. נס-ציונה הפועל אשדוד צימרמן החדש -


סיבוב 2 מחזור 4

תאריך יום שעה מארחת אורחת אולם שערים
10/02/2017 יום שישי 15:30 הפועל אשדוד הפ' אלטשולר ראשל"צ אולם מקיף ט' -
10/02/2017 יום שישי 15:30 הפועל רמת-גן עירוני רחובות אולם עירוני ר"ג -
10/02/2017 יום שישי 16:00 א.כ. נס-ציונה מכבי אבישי ק. מוצקין צימרמן החדש -
10/02/2017 יום שישי 16:00 א.ס. SGS רמה"ש מכבי סרוגו ראשון לציון אולם אורנים רמה"ש -
10/02/2017 יום שישי 16:00 מכבי castro תל אביב בני הרצליה אולם תיכונט -
10/02/2017 יום שישי 17:00 מ.כ יובלים חולון אס"א גולברי ת"א אולם קציר חולון -


סיבוב 2 מחזור 5

תאריך יום שעה מארחת אורחת אולם שערים
17/02/2017 יום שישי 14:30 מכבי אבישי ק. מוצקין מכבי castro תל אביב אולם גושן -
17/02/2017 יום שישי 16:00 עירוני רחובות הפועל אשדוד היכל הספורט רחובות -
17/02/2017 יום שישי 16:00 הפ' אלטשולר ראשל"צ א.כ. נס-ציונה אולם נחלת יהודה -
17/02/2017 יום שישי 16:00 אס"א גולברי ת"א הפועל רמת-גן אולם עלית אונ' ת"א -
17/02/2017 יום שישי 16:00 מכבי סרוגו ראשון לציון מ.כ יובלים חולון אולם בית מכבי ראשל"צ -
17/02/2017 יום שישי 16:00 בני הרצליה א.ס. SGS רמה"ש אולם הראשונים הרצליה -


סיבוב 2 מחזור 6

תאריך יום שעה מארחת אורחת אולם שערים
24/02/2017 יום שישי 15:30 הפועל אשדוד אס"א גולברי ת"א אולם מקיף ט' -
24/02/2017 יום שישי 15:30 הפועל רמת-גן מכבי סרוגו ראשון לציון אולם עירוני ר"ג -
24/02/2017 יום שישי 16:00 א.כ. נס-ציונה עירוני רחובות צימרמן החדש -
24/02/2017 יום שישי 16:00 א.ס. SGS רמה"ש מכבי castro תל אביב אולם אורנים רמה"ש -
24/02/2017 יום שישי 16:00 הפ' אלטשולר ראשל"צ מכבי אבישי ק. מוצקין אולם נחלת יהודה -
24/02/2017 יום שישי 17:00 מ.כ יובלים חולון בני הרצליה אולם קציר חולון -


סיבוב 2 מחזור 7

תאריך יום שעה מארחת אורחת אולם שערים
03/03/2017 יום שישי 14:30 מכבי אבישי ק. מוצקין א.ס. SGS רמה"ש אולם גושן -
03/03/2017 יום שישי 16:00 מכבי סרוגו ראשון לציון הפועל אשדוד אולם בית מכבי ראשל"צ -
03/03/2017 יום שישי 16:00 עירוני רחובות הפ' אלטשולר ראשל"צ היכל הספורט רחובות -
03/03/2017 יום שישי 16:00 בני הרצליה הפועל רמת-גן אולם הראשונים הרצליה -
03/03/2017 יום שישי 16:00 אס"א גולברי ת"א א.כ. נס-ציונה אולם עלית אונ' ת"א -
03/03/2017 יום שישי 16:00 מכבי castro תל אביב מ.כ יובלים חולון אולם תיכונט -


סיבוב 2 מחזור 8

תאריך יום שעה מארחת אורחת אולם שערים
10/03/2017 יום שישי 15:30 הפועל אשדוד בני הרצליה אולם מקיף ט' -
10/03/2017 יום שישי 15:30 הפועל רמת-גן מכבי castro תל אביב אולם עירוני ר"ג -
10/03/2017 יום שישי 16:00 עירוני רחובות מכבי אבישי ק. מוצקין היכל הספורט רחובות -
10/03/2017 יום שישי 16:00 הפ' אלטשולר ראשל"צ אס"א גולברי ת"א אולם נחלת יהודה -
10/03/2017 יום שישי 16:00 א.כ. נס-ציונה מכבי סרוגו ראשון לציון צימרמן החדש -
10/03/2017 יום שישי 17:00 מ.כ יובלים חולון א.ס. SGS רמה"ש אולם קציר חולון -


סיבוב 2 מחזור 9

תאריך יום שעה מארחת אורחת אולם שערים
17/03/2017 יום שישי 14:30 מכבי אבישי ק. מוצקין מ.כ יובלים חולון אולם גושן -
17/03/2017 יום שישי 16:00 מכבי סרוגו ראשון לציון הפ' אלטשולר ראשל"צ אולם בית מכבי ראשל"צ -
17/03/2017 יום שישי 16:00 א.ס. SGS רמה"ש הפועל רמת-גן אולם אורנים רמה"ש -
17/03/2017 יום שישי 16:00 מכבי castro תל אביב הפועל אשדוד אולם תיכונט -
17/03/2017 יום שישי 16:00 אס"א גולברי ת"א עירוני רחובות אולם עלית אונ' ת"א -
17/03/2017 יום שישי 16:00 בני הרצליה א.כ. נס-ציונה אולם הראשונים הרצליה -


סיבוב 2 מחזור 10

תאריך יום שעה מארחת אורחת אולם שערים
20/03/2017 יום שני 19:00 הפועל רמת-גן מ.כ יובלים חולון אולם עירוני ר"ג -
20/03/2017 יום שני 19:30 אס"א גולברי ת"א מכבי אבישי ק. מוצקין אולם עלית אונ' ת"א -
20/03/2017 יום שני 20:00 הפ' אלטשולר ראשל"צ בני הרצליה אולם נחלת יהודה -
20/03/2017 יום שני 20:00 הפועל אשדוד א.ס. SGS רמה"ש אולם מקיף ט' -
20/03/2017 יום שני 20:30 עירוני רחובות מכבי סרוגו ראשון לציון היכל הספורט רחובות -
20/03/2017 יום שני 20:30 א.כ. נס-ציונה מכבי castro תל אביב צימרמן החדש -


סיבוב 2 מחזור 11

תאריך יום שעה מארחת אורחת אולם שערים
24/03/2017 יום שישי 14:30 מכבי אבישי ק. מוצקין הפועל רמת-גן אולם גושן -
24/03/2017 יום שישי 16:00 בני הרצליה עירוני רחובות אולם הראשונים הרצליה -
24/03/2017 יום שישי 16:00 מכבי castro תל אביב הפ' אלטשולר ראשל"צ אולם תיכונט -
24/03/2017 יום שישי 16:00 א.ס. SGS רמה"ש א.כ. נס-ציונה אולם אורנים רמה"ש -
24/03/2017 יום שישי 16:00 מכבי סרוגו ראשון לציון אס"א גולברי ת"א אולם בית מכבי ראשל"צ -
24/03/2017 יום שישי 17:00 מ.כ יובלים חולון הפועל אשדוד אולם קציר חולון -

חזרה למעלה